איש תרנגול 26


אתם מוכרחים להביט באתר הלא מתקבל על הדעת הזה. אי אפשר להבין מה הוביל אותו לעשות דבר כזה. כדאי לדעת שהוא לא הולך לישון בכלל, לפי בדיקה מדגמית, וגם שאם מביטים טוב בתמונה, מאחורי הטלוויזיה, עוברים לפעמים סימנים מוזרים לקיום אנוש.

תודה לניר


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

26 מחשבות על “איש תרנגול

 • אביבה

  את הלינק הזה דנה שמה אצלי בתגובות (אבל אז האתר לא עלה).

  אני בשוק. איך זה מתאפשר טכנית? האם יש מאות אלפי אנשי תרנגול, כל אחד בסלון אחר?

 • נופלת מגרייס

  כתבתי לו
  Die

  אני חושבת שהוא, בתמורה, ניקה את הצפרניים

  אבל הוא בוכה, הדבר הזה
  וגם יש לו
  ביריות

 • נופלת מגרייס

  גם ביקשתי
  write me a poem

  וגם eat a chicken

  בראשון הוא חפר במסך
  ובשני הוא נגס לעצמו בכנף הימנית

  עכשיו צריכים לאסוף אותי בחזרה למוסד
  הדברים האלה מפחידים נורא

 • אביבה

  ואני ביקשתי ממנו נשיקה, וכרגיל אצלי זו היתה טעות – מי שלא ראה לשון של תרנגול ענק בקלוז אפ, לא יבין לעולם. הו, הזוועה.

 • רויטל

  לקח הבנאדם, נגיד, 1000 פקודות שכיחות אפשרויות, והקליט את עצמו בתחפושת, הריץ איזו אפליקציה באתר ש"מבינה" את הבקשה בשורת הפקודה ומריצה את הבקשה. אם מבקשים ממנו את אותו הדבר חמש פעמים, כל הפעמים דומות אחת לשניה, ככה לפחות אני ראיתי.

 • גילעד

  עד כמה שאני רוצה להאמין לתאוריית העוף המוכן (ואף חשדתי בה בתחילה), אני לא מאמין שמישהו חשב מראש על צילומו של העוף מבצע את ריקוד ה-YMCA (עם תנועות הידיים, והכל).

 • ריקי

  אבל בחייכם, מה גורם לי כזה חוסר מנוחה, ריגוש, וטרדה מהאתר הזה? למה זה כל כך מסעיר?

 • דנה

  לאביבה: דנה שמה לך את זה בתגובות, כי דנה היא זו ששלחה את הלינק לניר (ולגילעד, ולעוד כמה), ששלח את זה לריקי, שכתבה על זה פוסט, דזבין אבא בתרי זוזי, חד תרנגולא חד תרנגולא.
  נקלעתי אל האתר הזה אתמול בעבודה, כי התרנגולת הנרצעת הזאת הופיעה בהופעת אורח בתוכנית הבוקר המחורפנת של הספינה-האם, והם פירסמו את האתר הזה, והייתי כה משועממת שהחלטתי לבדוק את זה, ונשפכתי מצחוק.
  ולכן שמתי לך את הלינק בתגובות, אביבה.

 • דנה

  די ברור שהוא לא בזמן אמת עושה את כל הדברים האלה, אלא הקליטו מאגר של פעולות אפשריות, כפי שרויטל ציינה. ביקשתי ממנו פעם אחת to play dead, ופעם שניה to go lie down, ובשתי הפעמים הוא קרס ככה פתאום על השטיח, באותו אופן בדיוק.

 • אביבה

  גם אני חשדתי שהקליטו מאגר של פעולות אפשריות, אבל יש שם המשכיות (continuity) שאי אפשר להסביר. במילים אחרות, אם כל פעם היו "מקפיצים" לפעולה אחרת מתוך מאגר, היינו מקבלים אוסף של ג'אמפ-קאטים, כשכל פעם הוא במקום אחר בחדר. זה לא מה שקורה שם.

 • דנה

  זה פרומו לברגר קינג. אין ויכוח. כשהאתר עולה יש פרסומת לחטיפי עוף של ברגר קינג.
  ואיך אני מסבירה את הימק"א? איך לומר, זה לא נראית לי כזאת בקשה יוצאת דופן. אילו הייתי מכינה רשימה של מאה בקשות מהתרנגול, אני משוכנעת שהייתי מגיעה לגם לריקוד הימק"א. ולגבי ה-hump, תנסו לבקש ממנו כל מיני דברים גסים, לכולם הוא יגיב בשקשוק אצבע.
  ואין ג'אמפ קאטים, כי כל פעולה מתחילה כשהוא עומד באותו מקום, במרכז החדר.
  נראה לי שקצת הגזמנו פה עם החגיגה סביב התרנגול, לא? בתור זו שהתחילה את העניין, אני חושבת שכל העסק קצת יצא מפרופורציה. זה סתם אתר מוזר, זו לא חידת הספינקס.

 • שיר

  זה פשוט מאוד
  האיש תרנגול, אינו אותו איש תרנגול
  כנראה שיש שם כמה אנשים שמתחלפים בכל שעות היממה
  אחלה עבודה

  🙂

 • herb trotter

  We have 20+ years experience in the IT industry especially eCommerce. We believe in building long-term relationships and making certain that our clients succeed in all their goals because their success is our success.

 • the talaton group

  Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that its truly informative. I am going to watch out for brussels. Ill appreciate if you continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!

 • julia reilly

  This is very interesting, Youre a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I have shared your website in my social networks!