אודות


כותבת סיפורת ושירה ועורכת. עובדת על ספר שירים שני, מעורכות המוסך, מוסף לספרות באתר הספרייה הלאומית. 

בראשית 2014 הופיע ספר השירים הראשון שלי, "ערמה מלוכלכת בכל חדר", בהוצאת ספרא ובעריכת טל ניצן. הספר זכה במענק 'קרן רבינוביץ' של ת"א.  ספר סיפורים קצרים דיגיטלי בעריכתי (וסיפור מתוכו שלי), "אצלכם זה בוכה?" יצא באותה שנה בהוצאת בוקסילה. בפברואר 2016 יצא לאור בהוצאת 'מרום תרבות ישראלית' הספר "את לא נולדת אישה", אנתולוגיית יצירות בשירה וצילום על נשיות, בעריכתי. עורך הצילומים ומעצב הספר: חגי מרום. הספר זכה במענק אקו"ם. בשנים האחרונות הופיעו שירים וסיפורים שלי בבמות ספרותיות שונות: כתבי העת "שבו", "עיתון77", "גג", "משיב הרוח", "מעבורת" ובמדורי הספרות של 'גלריה' הארץ ו24 שעות, ידיעות אחרונות. 

בעקבות 'את לא נולדת אישה' יצאתי למסע חוגי בית ברחבי הארץ, בבתים של קוראות ומשתתפות, יחד עם משוררות וצלמות מהספר. במסגרת האירועים קיימתי דיון בסוגיות העולות בספר, הקראת שירה והצגת צילומים.

פרופיל ויקיפדיה.

בין 203-2015 ערכתי והפקתי (עם טל ניצן) את סדרת אירועי השירה, מוזיקה וצילום "שירה בלילה". מאז הפקתי, ערכתי והנחיתי ערבים ספרותיים שונים. בנוסף, השתתפתי בהפקת פסטיבל תיקון 2016

הבלוג "קורות האם האובדת" נכתב בין השנים 2003-2013 והוא מופיע באתר הזה.

עבר מקצועי

בעברי עבדתי כעיתונאית ('העיר' ו'מעריב'), כמקימה ומנהלת קהילות ברשת באתרים IOL, נענע,  ןynet שבו שימשתי מנהלת הקהילות במשך שמונה שנים. בין 2011-2013 ערכתי מדורים באתר 'סלונה', ניהלתי את קהילת הבלוגריות וכתבתי בו טורים על נשים, חברה ותרבות. בשנים האחרונות אני עוסקת בניהול מדיה חברתית לארגונים, הקמת אתרים, כתיבה ועריכה של תכנים לאתרים.

 ניהול הקהילות הראשונות בישראל ופיתוח תוכן שלהן באתר IOL של קבוצת הארץ היה תפקידי הראשון באינטרנט הישראלי, בשנת 1997. אחריו, נטלתי חלק בהקמת אתר "נענע" כסגנית העורך הראשי, וכן תפקדתי כמפתחת ומנהלת מוצר הפורומים. בעקבות ניסיון ייחודי זה, עברתי לאתר התוכן החדשותי הפופולרי בישראל, ynet, בצוות ההקמה הראשי של האתר, ובתפקיד אפיון, הקמה וניהול של קהילות ynet, מהקהילות הבולטות ברשת הישראלית. בתפקיד זה שימשתי שמונה שנים. במסגרת זו ניהלתי כ200 מנהלי קהילות שונות, וכן ניהלתי וערכתי פרוייקטים שונים של תוכן גולשים ייחודי. במקביל, ניהלתי קהילת מיקוד אינטרנטית עבור "ידיעות ספרים", במשך כשלוש שנים, בפרוייקט החדשני "קהילת הקוראים המשפיעים".

ב2010 הקמתי כעורכת ראשית את אתר abiliko האתר המקיף לאנשים עם מוגבלויות ובני המשפחות. באותה שנה הקמתי את "אמהות אובדות" אתר שכבר לא מופיע ברשת, ובו בלוגים של הורים הכותבים על הורות מזוויות שונות.

צילום: דודו בכר, הארץ

צילום: דודו בכר, הארץ